Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
20 Mart 2016

Nusaybin’de terör saldırısında yaralandım. İlk müdahale Nusaybin’de oldu beni Mardin’e sevk ettiler akciğer ve elimden yaralandım. Ama bana müdahale ciğerden yapıldı çünkü hayati risk vardı, göğüs cerrahisi bana 45 gün rapor verdiler. Elime müdahale sadece sardılar. Kendim özel hastaneye gittim elimi gösterdim kırık olduğunu söylediler düzeleceğini söylediler ancak 7 ay oldu düzelmedi. Sağ yüzük parmağında hareket kabiliyeti baya bir kısıtlı eklem yeri kırık olduğu için. Şimdi idari polisliğe başvursam bana senin raporların göğüsten almışın elin ne alaka derler mi çünkü elle ilgili sadece Nusaybin devlet hastanesinin adli raporundaki sağ el ve kolda sayılı yabancı cisim mevcut olduğunu gösteren belge var? Elim ile ilgili rapor yok sıkıntı olurum benim için başvuru mu kabul ederler mi idari polislik için.

4 Cevap |
5.104 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
20 Mart 2016

Merhaba kardeşim, herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Tedaviniz tamamlandıktan sonra bulunduğunuz görevi yapamaycak derecede malul olduğunuza dair aktif polis olamaz, idari polis olabilir ya da polis olamaz gibi bir rapor almanız halinde vazife malulü olarak emekliye ayrılabileceksiniz. Telefonla görüşmemizde size detaylı olarak belirttiğim evrakların kurum mühürlü, aslı gibidir kaşeli ve onaylı 2 takım dosya hazırlayın yanınızda bulunsun. Kati raporu alınca da SGK’ya aylık bağlanmasına yönelik evraklarınızı raporunuzla birlikte iletirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
20 Mart 2016

Hamit bey teşekkürler tüm bilgiler mevcut bu sayfada

 Avatar Yok
21 Mart 2016

hamit abi kati rapor dediğiniz heyet raporumu oluyor adli tıp raporumu oluyor

 Avatar Yok
04 Temmuz 2017

Degerli arkadaslarim ben sınırda görev yapıyodum. Nöbete gelmistim ki nobetlerimiz 12 saat ti ve ben gecedeidim Nöbet tuttugum mevzide ptz adı verilen kamera kullanıcı sı idim. Saat 1:30 camurlu bi yagmur yağdı ve baktığım kamerada görüş açım %5 idi bende kapatmak zorunda kaldm kamerayı 1 saat sonra yağmur durmuştu fakat camı kirliydi kameranın gorus açım yıne yoktu bende dogal olarak elime pecete aldm 3 kata çıkıp kameranın camını silmak istedim yanimdaki arkadaslarim bana çıkma boşver dediler ama ben gozetleyici oldugum icin o kamerayı acip mıntıka bolge mi. Gozetlemek zorundaydm sonra ben çatıya çıktım ve orda kızıl ötesi radyasyon yayan bi lazere maruz kaldm ve sol gözümde %90 kayıp ve sag gözümde ise %30 kayıp oldu ve 4 tane hastaneye çıktım ve 10 aydır bir kere hastaneye görmediğim halde ve uzmanlık sınavlarına katıldığım halde çürük alarak eve gönderildim ve ben bu konu hakknda komutanlarm tarafından olay yeri tutagimda. Bana tutulan tutanak mevzide lazerin zararını bildiren tabela oldugu halde benim emirsiz cıktigım yazılmıs aslında evet ben emirsin çıktım ama ben lazerin zararlı olduğunu bilmiyordum o yüzden çıktım şimdi sonuç olarak ben görmede büyük sorun yaşıyorum ve çürük verip gönderdiler ve ben su an ne yapacağını bilmiyorum bilgisi olan birileri varsa yardım etsin

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun