Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Mart 2016

3713 sayılı kanuna göre vazife malülüyüm. Oğlum için iş hakkını kullanacağım. Oğlum sağlık meslek lisesinde okuyor ve hemşir olarak mezun olacak. Oğlumun işe yerleştirilip ataması yapılırken hemşir olarak mı atanır ya da atanabilir mi?

2 Cevap |
1.491 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Mart 2016

Merhabalar, yeni aldığımız duyumlara göre 3713 sayılı kanunun EK-1 maddesinde yakın zamanda değişiklik yapılarak mesleki ünvanlar dikkate alınarak atamalar yapılacak. Ancak şu anki durumda maalesef henüz bu durum dikkate alınmıyor. Ancak atandıktan sonra atanılan kurumda münhal kadro var ise tamamen idarenin inisiyatifinde kadro değişimi yapılabiliyor. Durumunuza uygun yasal düzenleme yapılması ve mezuniyet durumunun dikkate alınacağı bir yasal düzenleme yapılmasını ümit ediyoruz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
18 Mart 2016

sevgili arkadaşım bulunduğum yerde bi kurumda hizmetli kadrosunda atanıp daha sonra açıktan lise okuyup unvan değişikliği sınavına girmeden atandılar ama şuan her kurum onay vermiyor birazda kurumun insiyatefine bırakılıyor

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun