Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

3713 sk Vazife malülü ve idari polislik için hastane kurul raporu Ek-3 e gore göz c2 ortapedi c9 KBB b1  verdı. Bu sonuçlar à göre gazilik ve idari polislik yeterlimi dir… 3713 sk kapsamında ki terör saldırısı ile ağır yaralandım nakti tazminat yüzde 15 lik dilim ile 12500 tl civarı tazminat belirlendi…vazife malülüllugu onaylanır sa eğer baska bir nakti tazminat ödemesi yapılacak mı ve ya nasıl bir yol izlemeliyiz? Vazife malülü ve idari polislik onaylanması kaç ay kadar surer

5 Cevap |
5.291 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
06 Temmuz 2016

Vazife malüllüğünüz onaylanınca maluliyet derecenize göre (mesela 6. Derece malül %25) %15 ilk dilimden aldığınız nakdi tazminatın yeniden hesaplanarak aradaki farkın ödenmesini isteyebilirsiniz.

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

Merhabalar, C dilimi rapor aldığınıza göre bundan sonraki meslek hayatınızda aktif polis olarak görev yapamayacağınız idari polis olarak görevinize devam edeceğiniz sonucunu çıkarabiliriz. Başka bir nakdi tazminat yok. Ancak 30 yıl görev yapmış gibi emekli ikramiyesi alacaksınız. Sürecin tamamlanması sizin evraklarınızın SGK’a tam iletilip iletilmediğine göre 5 ile 9 ayı bulacaktır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
03 Nisan 2016

Hamit bey kusura bakmayın buradan sorumu iletiyorum ben Gaziantep de görevimi icra ediyordum ve 1 senedir kilis elbeyli dağ karakoluna gorevlendirildim görevlendirme emrimizde 6 gün çalışıp 2 gün istirahat olarak çalışıyorum ve 6 gün çalıştıktan sonra istirahatimize komutan emriyle cikiyoruz ve askeri servis tahsil edilmediğinden istirahata kendi cabalarimizla gidiyoruz ve istirahata giderken trafik kazası geçirdim omurgam kırıldı ve tedavi sonucunda gatadan TSK da görev yapamaz raporu aldım ve birligimden askeri servis tahsil edilmediğine kendi cabalarimizla istirahata giddigimize dair tutanak tutturdum benim vazife malul olma şansım nedir ?

 Avatar Yok
22 Temmuz 2016

kardeş geçici vazife malulüsün.idari polis olarak çalışacaksın.13000 civarında tekrar tazminat ödeyecekler sana.

 Avatar Yok
22 Kasım 2016

Nakti Tazminat icin geri kalan kısmı almak için dilekçe ile başvuru yapmamız gerekiyor mu.bana 5.dereceden gazilik verildi.yüzde 15 ı sanırım aldım geri kalanı 35 e mi tamamlanacak..nasil olacak .??? Diğer bi konu da katı rapor dediğimiz aldığımız ç dilimi rapor mu.?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun