Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

2330 kapsamında idari polis olarak görev yapmaktayım ancak zorlanıyorum. Daha huzurlu çalışabileceğim bir kuruma geçmek istiyorum 4 yıllık üniversite mezunuyum bölümümle alakalı bir kuruma geçebilir miyim ? Geçişte kolaylık sağlanıyor mu?

3 Cevap |
4.836 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Haziran 2016

Arkadaşım bende 2330 a göre 1998-2003 yılları arasında idari polis memuru olarak görev yaptım, benim anlamadığım nokta iş yaparken nasıl zorlanıyorsunuz, sizin içinde bulunduğunuz durumun üzerinde bir iş mi yüklüyorlar, idari polisin tanımı açık size ek bir görev veremezler, bence bu konuyu il müdürüyle ve olmazsa genel müdürlükle konuş kesin hallederler, başka kuruma geçmeyin yerinizde kalın bence

 Avatar Yok
10 Haziran 2016

teşekkür ederim. .

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

Merhaba kardeşim, 657 sayılı yasa kapsamında başka bir kuruma geçişiniz mümkün ancak çok zorlu bir süreç. Hangi kuruma geçmek istiyorsanız o kuruma müracaat etmelisiniz. O kurum mutabakat verirse daha sonra kendi kurumunuza müracaat ediyorsunuz. Kurumunuz da uygun görürse kurumlar arası geçiş yapabilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun