Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
06 Nisan 2016

Hamit bey merhaba. Ekspertiz raporu 10 gün önce ziraat bankası şubesi aracılığıyla mail olarak Ankara ya gönderildi. Kredi başvuru süreci 1 ayı geçti ve daireyi aldığım kişi beni çok sıkıştırıyor. Abi ben daire sahibine daha önceden anlaştığım tutarın yarısını vermiştim ve onaylanacak olan kredi tutarı evin kalan borcunu hemen hemen karşılıyor. Hamit bey inan şu an zor durumdayız çünkü bugün daire sahibi geri kalan parasını istedi ve aksi taktirde evi başkasına satacağını haklı olarak söyledi. Abi bu durumda yapabileceğim farklı bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim. Daha kredi onaylama süreci devam edecek mi ? İnanın Hamit bey sizi tanıdığımızdan beri hayatımızın akışıyla ilgili olarak bizi çok iyi aydınlattınız ben ve ailem size minnetdarız Allah tan dileğim her şey gönlünüzce olsun. Sonsuz Saygılarımızla.

6 Cevap |
5.825 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Haziran 2016

Arkadaşlar çok şükür sonunda onaylandı evi aldık darısı diğer gazi arkadaşlarımızın başına.

 Avatar Yok
27 Haziran 2016

3 hafta kadar sürmüştü benim kredinin onaylanması

 Avatar Yok
06 Nisan 2016

Merhabalar, böyle bir durumda ya çevrenizden geçici olarak borç alarak dairenin kalan bedelini vereceksiniz ya da bankalarca verilen dosya masrafsız ihtiyaç kredilerinden kullanacaksınız. Zaten krediniz onaylanarak bankanıza geldiğinde çekerek borçları hemen kapatırsınız. En geç 1 ay içerisinde kredi onaylanacaktır diye tahmin ediyorum. 0 312 565 28 72 no’lu telefondan Toki Uzmanı Kazım Adanır beyle görüşürseniz başvurunuzun akıbeti ile ilgili size bilgi verecektir. Hakkınızda hayırlısı olsun. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Nisan 2016

Benimda eksper raporumu gonderdik halen beklemedeyiz ama bankacinin demesine gore fazla uzun surmuyor tahminim bu hafta icinde kullanirsiniz hakkinizda hayirlisi olsun

 Avatar Yok
27 Nisan 2016

6 nısan 2016 tarihinde eksper gelmişti. 27 nısanda bankadan aradılar….tapuyu üzerime almam için…

 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

3 veya 4 haftayı bulabiliyo biraz sıkıntılı bi durum.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun