Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

Hamit Abi öncelikle bu site aracılığıyla bilmediğimiz bir çok konuda aydınlandık bu çalışmanızdan ötürü size çok teşekkür ederiz abicim ben 09.04.2014 yılında memur olarak atandım 2 yıllık bilgisayar teknolojisi ve programlama mezunuyum bilgisayar teknikeri olarak kurumumu değiştirmek istiyorum hava limanı saymanlığında çalışıyorum bildiğim kadarı ile devlet hava meydanları bilgisayar teknikeri almakta bu konuda ne yapmam lazım bizim kurum hiç yardımcı olmuyor kendi kurumumda yer değiştirmek istedim onu dahi kabul etmediler bana bu konuda yardımcı olurmusun abi

4 Cevap |
5.498 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
13 Haziran 2016

ogrenim durumuna gore atama bir kereye mi mahsus?

 Avatar Yok
27 Haziran 2016

iş kurumunda bitiyor devlet personel başkanlığı bu durumu olumlu bakıyor

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

Merhaba kardeşim, ben teşekkür ederim. Kardeşim tam olarak hangi kurum olduğunu açıklamamışsınız. Gümrük saymanlığı mı? DHMİ’de mi çalışıyorsunuz? Her iki alternatife göre yanıt verecek olursak, kurum değiştirmek isterseniz DHMİ’ye dilekçe ile müracaat etmelisiniz. Kurum mutabakatını aldıktan sonra kendi kurumunuza mutabakat yazısı ile başvurmalısınız. Kurumunuz da uygun görürse kurumlar arası geçiş yapabilirsiniz. Bunun yanında DHMİ’de çalışıyor ve ünvan değişikliği istiyorsanız 6518 sayılı yasanın 40. maddesi ile son şeklini alan 3713 sayılı yasanın EK-1 maddesi çerçevesinde DHMİ’ye dilekçe ile müracaat ederek mezun olduğunuz bölüme göre istihdam edilmeyi talep etmelisiniz. Ancak belirtmek gerekir ki, her iki alternatif durumda da talebinizin karşılanması tamamen idarenin inisiyatifine bağlıdır. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Temmuz 2016

kurum değiştirmek için ayrı ünvan değişikliği için ayrı dilkekçe yazmalısınız ilk önce kurum değişikliği için başvuru yapmanız gerekmektedir

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun