Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
06 Nisan 2016

Merhabalar Hamit Bey iyi çalışmalar.
Babam 1990 yılında askerde er iken geçirdiği kazadan dolayı ordu vazife malulü olarak maaş almakta. Ayrıca Mehmetçik Vakfı Yardımları Hakkında sorularım var.
1) Babama ordu vazife malulü olmasından dolayı 1 defaya mahsus yapılan maluliyet yardımdan faydalanabilir mi? (4.derece 31.500 tl olan yardımdan)

2)Ben ve kardeşlerim eğitim yardımından faydalanabilir mi?

3) Babam 3 ayda bir yapılan maluliyet yardımından faydalanabilir mi?

Allah sizlerden razı olsun şimdiden teşşekürler iyi çalışmalar

8 Cevap |
7.285 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Haziran 2016

Arkadaşım bir defaya mahsus toplu bir miktar alacaksın ve 3 er aylık hesabına ayrıca yatacak.

 Avatar Yok
06 Nisan 2016

Merhaba kardeşim, bir defaya mahsus verilen yardım ilk maluliyette veriliyor, şimdi alamazsınız. Öğrenci belgelerinizle birlikte eylül 2016′da dilekçe ile SGK’a başvuru yapılması gerekiyor. Babanız er vazife malulü olduğu için primsiz aylıklar daire başkanlığına başvuracaksınız. Dilekçe örneğine bu linkten ulaşabilirsiniz; http://www.gazihaber.com/dilekce/ornekler/rutbeliler-egitim-yardimi-basvuru-dilekcesi.doc Babanızın Mehmetçik Vakfı yardımlarından yararlanabilmesi gerekir. Şu ana kadar bir müracaatınız yoksa dilekçe ile Mehmetçik Vakfına müracaat etmelisiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
18 Nisan 2016

merhaba abi, bugünkü atamada dosyam DPB’ye gönderildi yazmasına rağmen atanamadım. Acaba Sistemde mi bir sorun var. Bugün atanan arkadaşlar sistemden tc kimlik numaralarını yazarak bir sonuç almışlar mıdır acaba. Atama sonucunu DPB’nin resmi internet sitesinden öğrenen arkadaşlar varsa yazabilir mi acaba?

 Avatar Yok
24 Nisan 2016

Atanamayan arkadaşlar var mı varsa bilgi verebilirim

 Avatar Yok
09 Mayıs 2016

Benim dosyam dpb ye iletilmiş olmasına rağmen atanamadım sebebi nedir türkiyem21

 Avatar Yok
24 Nisan 2016

Arkadaşlar 3 5 yorum attım buraya umarım editör kabul eder Hamit abi kısa süreliğine soru almıyor galiba umarım en kısa zamanda sorularımızı yöneltebiliriz atama konusunda bilgi alışverişi yapalım en azından

 Avatar Yok
24 Nisan 2016

Arkadaşlar 3 5 yorum attım buraya umarım editör kabul eder Hamit abi kısa süreliğine soru almıyor galiba umarım en kısa zamanda sorularımızı yöneltebiliriz atama konusunda bilgi alışverişi yapalım en azından.

 Avatar Yok
04 Temmuz 2016

babanızın mehmetçik vakfı yarıdımından yararlanması yazdıklarınıza göre mumkun ama komutanımızın dedgı gıbı mehmetçik vakfına dilekçe ile başvurmanız lazım ıyı gunler.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun