Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

2.ci iş hakkı şehit çocuğu için fakat deha okuyor iş hakkı saklı duruyor mu?

5 Cevap |
3.634 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Haziran 2016

45 yaşına kadar kullanabilir, 18 yaşını doldurduğu zaman müracatta bulunsun

 Avatar Yok
12 Haziran 2016

2.ci iş hakkı şehit çocuğu için fakat deha okuyor iş hakkı saklı duruyor mu?

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

Merhabalar, henüz iş hakkını kullanacak yaşta olmasa bile böyle bir durumda yasal olarak 2. iş hakkı Şehidin eşi ya da çocuğunundur. İleride Şehidin eşinin 45 yaşını doldurması veya kamuda memur ya da işçi olarak çalışması ve Şehidin yetiminin memur ya da işçi olarak kendi imkanları ile kamuda işe başlaması durumunda ancak 2. iş hakkından Şehidin kardeşleri yararlanabilirler. Bunun dışında Şehidin eşi ya da yetiminin iş hakkından feragat hakları yoktur. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
18 Nisan 2016

merhaba abi, bugünkü atamada dosyam DPB’ye gönderildi yazmasına rağmen atanamadım. Acaba Sistemde mi bir sorun var. Bugün atanan arkadaşlar sistemden tc kimlik numaralarını yazarak bir sonuç almışlar mıdır acaba. Atama sonucunu DPB’nin resmi internet sitesinden öğrenen arkadaşlar varsa yazabilir mi acaba?

 Avatar Yok
26 Ağustos 2016

Peki 2.ci iş hakkı gazi çocuğu için iş hakkı sağlanıyor mu ?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun