Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
21 Temmuz 2016

İyi çalışmalar komutanım. Şehit çocuğuyum abim 1. iş hakkını kullandı. 2. iş hakkını kullanmak istiyorum. Amcam türkçe bilmiyor okuma yazması da yok bunu bir dilekçede dile getirip amcam parmak bassa bu dilekçe ile birlikte başvurursam değerlendirmeye alınır mı? Amcam 43 yaşında 45 yaş sınırı var diğer amca ve halamlar 45 yaş üstü. eski yönetmeliklere baktığımda eğitim yeterliliği olması diye bir madde vardı yeni yönetmelikte bunu görmedim.kısacası komutanım amcam okuma yazması yok türkçe bilmiyor 43 yaşında. ben siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler uzmanıyım dilekçe ile durumu belgeletirsem 2. iş hakkını kullanabilir miyim

3 Cevap |
2.624 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Temmuz 2016

Merhaba kardeşim, amcanız 45 yaşını doldurmadan iş hakkından yararlanamazsınız. 45 yaşını doldurduktan sonra eğer iş hakkını da o süreye kadar kullanmazsa yararlanabilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
26 Temmuz 2016

2 yil daha bekle sonra basvur.o zaman memur yada isci kadrosuna atanirsin

 Avatar Yok
27 Temmuz 2016

Amcanızdan noter onaylı feragat almanız durumunda sorununuz çözülecektir.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun