Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

1. 3713 sayılı kanun kapsamında yaralanan ve tsk da görev yapamaz raporu muvazzaf personel emsal maaş mı almaktadır, emsal maaş miktarı 2007 li jandarma astsubay için ne kadardır?
2. Kira yardımından yararlanmada üst limit var mıdır belirtilen şartlara uyan istediğimiz evi tutabilir miyiz?
3. TSK Görev yapamaz raporu alan muvazzaf personel tekrar TSK da görev yapmak istediginde ilk atamasi istedigi ile yapılmakta mıdır? Yardımcı olacak komutanlarım ve arkadaşlarım beni arayabilir 05072470420 numaram herkese şimdiden teşekkür

2 Cevap |
3.077 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Merhaba kardeşim,

1- Batıda çalışan jandarma astsubay emsaliniz ne kadar maaş alıyorsa siz de o kadar alırsınız. (Malul olmadan önce çocuk ve aile yadımı alıyorsanız o miktarları da ekleyin)
2- Herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Belediyenin verdiği rayice göre kiralayabilirsiniz. Belediyenin verdiği rayiçden yüksek kirada ev kiralayamazsınız.
3- TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği 31. madde kapsamında yeniden göreve dönebilirsiniz. İstediğiniz garnizona atamanız yapılır.

Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
13 Temmuz 2016

Komutanım çok sağolun teşekkürler verdiginiz bilgiler için

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun