Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
21 Temmuz 2016

Sayın Hamit bey faizsiz konut kredim onaylandı maaşımdan kesilmeye başladı Ama ben felçli olduğum için bakım maaşı da alıyorum bu da maaşımın üzerine konulup sonra 4-1 hesaplanınca kesiliyor doğru mu bakım maaşımın hesaplanmaması gerekli degil mi eger yanlışsa nereye ve ne şekil müracat etmem gerekli kolay gelsin.

2 Cevap |
3.287 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Temmuz 2016

Merhaba kardeşim, bağlanan aylığın 4′te 1′i diyor ama bunun içerisinde bakım aylığı da var mı onu inanın bilemiyorum. Dilerseniz aşağıdaki linkten SGK Bilgi Edinmeye bu kesintinin normal olup olmadığını, kesilecekse yasal dayanağını sorabilirsiniz. Saygılarımla.
———————————————————————–
http://www.gazihaber.com/haber/5536/sgk-bilgi-edinme.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
30 Ekim 2016

Yeni soru soramadım, 3 ay önce aldığım evin 60 bin civarı borcu vw ipoteği var ben bu hakkımı kullandığımda 94 bin lirayı alabilir miyim? Yoksa borç miktarını mı verir ziraat Bankası

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun