Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Selemaleyküm İYi bayramlarınız olsun inşallah….sayın Komutanım İlk önce bize tum gazilerimize değerli bilgilerinizi paylaşıp yol gösterdığiniz için teşekkür ederim sayın komutanım.Komutanım sorum şu ötv indirimi ili ilgili haberlerden öğrendiğimiz kadarıyla şehit ailelerine ötv muafiyetinden faydalanma hakkı sağlanmıştır.Çalışmanın içeriğinde terör gazilerinde olacağı söylenmişti derneklerden bize verilen bilgilerde, ama şidi görüyoruzki bizi terör gazilerini ilgilendirin bir ötv indirimi söz konusu değil. Bizde yararlanabilecekmiyiz bu ötv indiriminden yoksa unutuldukmu? Sizin ve aileninizin bayramını tekrar en içten dileklerimle tebrik ederim Allaha emanet olun saygılarımla…..

1 Cevap |
15.980 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

A.s. sizin de geçmiş bayramınız mübarek olsun. Sn. Başbakanımızın yapmış olduğu açıklamada ÖTV indiriminin yalnızca 3713 sayılı yasa kapsamında yer alan Şehit ailelerine tanınacağı sonucu çıksa da yasa tasarısı Meclise gelmeden ne söylesek yalan olur. Malul Gazileri, Vazife maluliyeti kapsamında Şehit olanların aileleri ile harp ve vazife malullerini içerisine almayan bir düzenleme her zaman eksik olacaktır. Bu anlamda yasal düzenleme yapılmadan önce talebimizi uygun iletişim kanalları ile Devlet Büyüklerimize iletmemiz ve bizleri temsil eden dernek ve vakıfların konuya eğilmeleri gerekiyor. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun