Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Merhaba Hamit Abi, sorum şu abi aylar önce bizleri umutlandıran bir haber verildi ama bu zamana kadar olumlu ve somut bir gelişmeler varmı acaba yada haber varmı acaba şuanda araba almadım bu haberi bekliyorum yılbaşına kadar çıkma ihtimali varmı acaba ve yakın zamanda çıkacak olan torba yasada çıkma ihtimali var mı acaba sizlerin de bu konu ile alakalı bir haberin vardır teşekkür ediyorum

7 Cevap |
12.526 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Olur inşallah cımhurbaşkanımiz mujdeyi verdi gececek hafta.

 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Merhaba kardeşim, yasa tasarısı henüz Meclise gelmedi. Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde yasal düzenlemenin tamamlanarak resmi gazetede yayımlanacağını öngörebiliriz. Şu an için somut herhangi bir gelişme yok, ne desek yalan olur. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
13 Temmuz 2016

Abi merhaba;
Benim babam vazife malulü.Ben bu haktan yararlanamayacakmıyım.Bu adaletsizlik değilmi?Sonuçta babam vatani görevini yaparken şehit olmadımı üzerinde askeri elbisesi yokmuydu.

 Avatar Yok
24 Temmuz 2016

sayın başbakanımız açıkladı olmaması için herhangi bir engel yok

 Avatar Yok
27 Temmuz 2016

Şu an beklemek zorundayız.yıl sonuna kadar olacaktır,

 Avatar Yok
31 Temmuz 2016

Galiba birin gecerli olarak karar verildi ailden bir kisiye

 Avatar Yok
04 Eylül 2016

Ötvsiz araç alımında nasıl bir prosedür izlenmektedir?Alınacak araca ilişkin herhangi bir kısıtlama(motor hacmi vs.) var mı?Bu şekilde alım yapan yahut bilen biri yardımcı olabilir mi?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun