Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Hamit abicim bayramınız mübarek olsun ben daha önce ünvana göre atanmaya ilişkin soru sormuştum biz ilk atandığımızda ünvanımıza dikkat etmeden bizi direk memur olarak atadılar şimdi başbakanımız yeni ekonomik teşvik paketi adı aldında “şehit ailelerinin işhakkı ile yerleşmeleri yılda iki defa yapılıyordu artık istedikleri anyapılacak ve ünvanlarına göre yerleşebilecekler “ibaresi yer alıyor bu açıklama bizim ünvanlarımıza geçişimiz için bir umut olabilirmi teşekkürler

7 Cevap |
4.827 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Temmuz 2016

Merhaba kardeşim, benim de tahminim unvan durumunun dikkate alınarak atamaların yapılacağı yönünde. Ancak daha önce ataması yapılanlardan ünvan durumu dikkate alınmayanlara ilişkin bir düzenleme olur mu onu bekleyip göreceğiz. Size düşen aynı durumda olan tüm arkadaşlar e-mail, faks ve dilekçe ile bu haklı taleplerini Devlet büyüklerimize iletsinler. Talep ne kadar baskın iletilirse o kadar sonuç alınması ihtimali olacaktır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Temmuz 2016

iyi çalışmalar şehit çocuğuyum 2. iş hakkı için sorum olacaktı şimdi bir amcam var 43 yaşında okuma ve yazması yok türkçe de bilmiyor bunu bir dilekçe de dile getirip parmak bassa iş başvurusuyla birlikte bu dilekçeyi de yollasak kabul görür mü şimdiden teşekkür ederim..

 Avatar Yok
13 Temmuz 2016

Yani öğretmenlik mezunu olanlar öğretmen olarak mı atanacak.

 Avatar Yok
13 Temmuz 2016

Başbakan ünvana göre aramayı şehit yakınları için kullandı; ancak bir hafta sonra çalışma ve sosyal güvenlik bakanı Süleyman soylu şehit ve gazilerimizin yakınlarının ataması ünvanina göre yapılacak dedi. Bu haktan gazilerimizde faydalanabilecek mi?

 Avatar Yok
13 Temmuz 2016

çalışma ve sosyal güvenlik bakanı Süleyman Soylu, şehit yakınları ve gaziler için atamaların da 2 ay yapıldığını anımsatarak, “Şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin atamasını nisan ve ekim aylarında yapıyorduk. Bunu şimdi 12 aya kendi mesleklerine uygun bir şekilde atama olarak gerçekleştireceğiz. Bu da çok önemli bir süreç.” dedi.
Tarih: 08.07.2016 11:15

 Avatar Yok
28 Temmuz 2016

bu konuyla ilgili ynei bir kanun çıktı sanırım bakmanızı öneririm

 Avatar Yok
29 Temmuz 2016

27/07/2016 tarihli resmi gazete problemlerin bir kısmını ortadan kaldırır

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun