Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
03 Ağustos 2016

Hamit bey tüm şehit yakını ve gazilerin sorunlarını dinleyip yardımcı oldugunz için Allah sizden razı olsun..umarım siz ve sizler gibi vicdan sahibi insanlar, başımızdan hiçbir zaman eksik olmazsınız.. hamit bey ben tarih bölümü mezunuyum. 13-11-2014 yılında sgk ya memur olarak atandım. atandıgım tarih itibariyle tarih mezunuydum. sonradan bitirmedim yani. şimdi 27/07/2016 tarihli resmi gazetede belirtilen hususlar doğrultusunda henüz formasyon almadım ama öğretmenliğe geçebilir miyim ? eğer geçemez isem TARİH bölümü mezunu olarak hangi bakanlıkta ALANIMLA ilgili işlerle meşgul olabilirim ? Sizler ve sitedeki arkadaşlardan cevap bekliyorum..şimdiden çok teşekkür ederim…

2 Cevap |
3.881 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
03 Ağustos 2016

Merhabalar, çok teşekkür ederim. Tarih bölümü mezunu olmanız dolayısı ile sonradan formasyon alarak neticede öğretmenlik yapabilirsiniz. Bu anlamda bu haktan yararlanabilme imkanınız var. Dilekçe ile kurumunuza müracaat edin. Kurumunuzda münhal kadro yoksa MEB değerlendirecektir diye düşünüyorum. Bunun yanında hiçbir yer olmasa Türk Tarih Kurumunda çalışabileceğinizi düşünüyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

ünvanına göre olması lazım. Bu konuda hepimiz çok bekledik.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun