Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

Hamit bey saygılar sunarım. Benim sorum SGK’da yeni ücretsiz seyahat kartımı çıkartmak için gittim.Başvurumda 2330 s.k kapsamında gazi oldugumu beyan ettim fakat yetkili benim 2330 s.k olmadıgımı emekli nevimin degiştigini 3713 s.k kapsamında oldugumu söyledi bu durumda 2330 dan 3713 s.k kapsamına alınmamdan doğan haklar var mıdır ( ikramiye ve maaş farkları gibi ) var ise nasıl bir yol izlemem gerek
NOT:Ben 3713 s.k kapsamına geçmek için talepte bulunmadım sizin bir arkadaşa yaptıgınız yorumunuzda ( anlaşılan o ki ikramiye farkları verildigine göre yasa değişikliği talebiniz kabul edilmiş. Diyorsunuz bu konuda bizleri de aydınlatırsanız sevinirim saygılarımı sunarım.

3 Cevap |
10.444 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

Değerli kardeşim, hangi görevi yaparken vazife malulü oldunuz? Hakkınızda bilgi vermelisiniz ki size yardımcı olabileyim. Dilerseniz bana hamityildizim@gmail.com mail adresime iletebilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
06 Ağustos 2016

S.aleyküm degerli komutanım bu konuya açıklık getirebilirmisiniz. Kanun kapsamı değişince ne gibi farklar doğuyor. İkramiye farkı gibi

 Avatar Yok
24 Ağustos 2016

herhangi bir dilekçe yazmışmıydınız acaba?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun