Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
08 Ağustos 2016

2015 Aralık ayında atanırken Tıbbi Sekreter olduğumu doldurduğum formda belirttim. Güvenlik soruşturması, sağlık raporu ve benzeri işler bittikten sonra 01 Nisan 2016 tarihinde işe başladım. Yazacağım dilekçeyi kendim yazıp direkt (bireysel olarak) MSB Personel Başkanlığını adres gösterip göndermeli mi ? Yoksa MSB İnş.Eml. olarak kurum idari işler Astsubayı aracılığı(Sıralı amirlikler ile koordine kurarak) ile önce daireye daireden de MSB Personel Başkanlığına mı göndermem lazım acaba yardımcı olabilir misiniz ? Ayrıca aday memurluğum sorun olabilir mi olmaz dediler ama yasa bir asli lafı geçiyor DPB’nin açıklamasında böyle bir şey yok. Bizlere yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler Hamit Bey.

1 Cevap |
5.823 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
08 Ağustos 2016

Merhabalar, dilekçenizi MSB Personel Başkanlığına iletilmek üzere direkt ilk birim amirinize verin. Onun aracılığı ile dilekçeniz üst makama gönderilecektir. Aday memurluğunuz problem olmaz. Aday memur ünvan durumuna göre görev değiştiremez diye bir hüküm yok yasada. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun