Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
24 Ağustos 2016

Hamit Bey merhaba, size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim. 5434/45/56 er ordu vazife maluluyum. Jandarma genel komutanlığına bağlı olduğum için 2330 sayılı kanun yasasından yaralanıyor muyum? Eğer yaralanıyorsam düzeltmek için SGK’ya başvuru yapmak mı lazım? Cevaplarsanız sevinirim.

2 Cevap |
5.491 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
24 Ağustos 2016

Merhabalar, 2330 sayılı yasa kapsamına geçebilmeniz, olayın nevine bağlıdır. Yani 2330 sayılı yasada sayılan durumlara giriyorsa o yasa kapsamına girebilirsiniz. Jandarma Genel Komutanlığına bağlı olmanız size bu hakkı vermez. Vazife maluliyetinize neden olan olayla ilgili detaylı bilgi verirseniz size 2330 a girip girmeyeceğiniz ile ilgili değerlendirme yapabilirim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
26 Ağustos 2016

babam polis memuru iken görevi başında trafik kazası sonucu şehit olmuştur.5534/45 maddesinden aylık bağlanmıştır. bu ötv siz araç alımından faydalana bilirmiyiz bilgi verirseniz sevinirim

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun