Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

Selâmün aleyküm Hamit abi daha önce de magduriyetimi dile getirmistim mail göndermeye çalıştım fakat mail hesabim hata veriyor.. Nerede oldugumu sormussunuz diyarbakirdayim ben abi.. Sivil şehit yakınıyım aralık 2014den beri çalışıyorum halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum kamu hastaneler birliginde memurum.. ünvan değişikliği talebi yapabilir miyim bu hak bizi kapsıyor kapsiyorsa devlet hastanesinde halkla ilişkiler birimi yok die biliyorum öyle bi durumda ne yapabilirim.. velev ki onaylandı ünvan olarak yine gih memuru mu gorunecem konuyla ilgili hic bir detayi bilmiyoruz kendi haklarımız nelerdir ve ne yapilabilir yardimci olup yol gosterirseniz çok seviniriz? Allah sizden razı olsun simdiden çok teşekkür ederiz.. saygılarımla

4 Cevap |
10.132 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

A.s. kardeşim, halkla ilişkiler bölümü mezuniyetinin ünvan olduğunu düşünmüyorum. Bunun yanında hemen her kurumun halkla ilişkiler/danışma vs. departmanı mutlaka vardır. Dilekçe ile kurumunuza müracaat ederseniz belki mezun olduğunuz bölüme göre kurum içerisinde görev değişikliği yapılabilecektir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

evet yine gih memuru gözükücesiniz okudugunuz bölüm itibari ile en fazla veri hazırlama kadrosuna gecebılırsınız

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

asli memur 12 ay beklememiz gerek mi illaki dilekçe yazmamız için ? daha 6 ayımız var :(

 Avatar Yok
25 Ağustos 2016

Veri hazırlama kadrosuna zaten geçiş yapilabiliyo bilgisayar sertifikası ve bi dilekce ile başvuru yapmak yeterli

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun