Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

Sayın Hamit Yıldız abim ilk önce çalışmalarınızda başarılar dilerim. Ben 2013 yılı şubat ayında Devlet Hava Meydanlarına Memur olarak atandım. Atanma zamanında Elektronik Haberleşme Mezunuydum fakat beni memur olarak atadılar .Ben unvan değişikliği için başvurada bulundum kabul edilmedi gerekçe gösterilmedi Ben ise 2000 yılı mezunuyum. Diplomamı verme rağmen kabul görmedi. Benim unvanım Devlet Hava Meydanlarında bulunmaktadır. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Allah yar ve yardımcınız olsun abim

7 Cevap |
6.441 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

Merhaba kardeşim, Geçici Madde – 15′de bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten önce “Devlet Personel Başkanlığı tarafından atama teklifi yapılan personel” ifadesi kullanıldığı için atamaların DPB tarafından yapıldığu temmuz 2014′ten öncesini kapsamıyor gibi bir durum söz konusu oluyor. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde yapılan açıklamada; “Devlet Personel Başkanlığı tarafından 2014 Temmuz – 2016 Temmuz dönemi içerisinde atama teklifi yapılarak göreve başlayan personelin, atama teklifinin yapıldığı tarihte öğrenim durumları itibariyle ihraz ettikleri unvanlara ilişkin kadro veya pozisyonlara istihdam edildikleri kurum tarafından atamalarının yapılması zorunludur.” şeklinde belirtilmiş olması temmuz 2014 öncesi atananların bu düzenlemeden faydalanamayacakları gibi bir intiba doğuruyor. Bu hususta DHMİ’ye müracaat edin, kurum inisiyatifinde belki de değerlendirebilecektir. Saygılarımla.

Dilekçe Örneği: http://www.gazihaber.com/dilekce/ornekler/mezuniyet-durumuna-gore-atanma-dilekce-ornegi.doc


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

merhabalar arkadaşlar biz de unvan değişikliği için müracaat ettik bakalım inşallah yardımcı olacaklar

 Avatar Yok
04 Ağustos 2016

hamit abi merhabalar
2014 yılının 10.ayında düz memur olarak gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına atamam gerçekleşti.
endüstriyel ve otomasyon teknikeriyim ancak bulunduğum kurumda ünvanıma uygun kadro yada pozisyon bulunmamaktadır.başka kuruma geçmek için ne yapmam gerekiyor ayrıca başvuaracğım kurumun 657 yada 399 sayılı KİT farkediyormu yardımcı olusanız sevinirim.

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

asli memur 12 ay beklememiz gerek mi illaki dilekçe yazmamız için ? daha 6 ayımız var :(

 Avatar Yok
25 Ağustos 2016

Bunun bi süresi var mı acaba yani sonradan üniversiteden bi bölüm okunsa ve ona göre degisiklik yapılsa olur mu

 Avatar Yok
31 Ağustos 2016

hamit abi bende 2016 yılının şubat ayında atandım ünvan değişikliği ile iligili nasul bir yol izlemeliyim

 Avatar Yok
26 Haziran 2017

Hamit abim saygılar. Ben ünvan değişikliği için başvuruda bulundum ve kabul edildi. Ancak ben ilk atandığım zamanda önlisans mezunu idim. Yasa çıktıktan sonra ki tarihten bu yana maaş farkını alabilmem mümkün müdür.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun