Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

Sehitgazi.com Sitesi Kuralları ve Soru Sorma Şartları:
 
1.) Bu sitede Hamit YILDIZ tarafından verilen cevaplar tamamen bilgi paylaşımı niteliğinde olup, net ve kesin bilgi anlamı taşımaz. Tamemen Hamit YILDIZ'ın kişisel tecrübesi ve bilgi birikimi ile yaptığı yorumlardır ve hukuki anlamda kesin ve net yanıtlar ancak kaynağından öğrenilerek elde edilebilir. Bu sitede Hamit YILDIZ ya da diğer site ziyaretçilerinin sorulara verdikleri yanıtlara istinaden site kullanıcılarının uğrayacakları her türlü zarardan Hamit YILDIZ ve diğer soru yanıtlayan ziyaretçiler sorumlu tutulamaz.
 
2.) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünden daha önce yanıtlanmış bulunan binlerce soru içerisinden araştırma yapmanız gerekmektedir. Daha önce sorulan soruların aynısı ya da benzerlerinin bulunması halinde sorunuz yayımlanmayabilir.
 
3.) Sorular açık ve anlaşılır bir şekilde noktalama işaretlerine uygun olarak yazılmalıdır. Bu şekilde yazılmayan sorulara onay verilmez. Tamamı büyük harfle yazılan sorular okunmadan silinir ve yayımlanmaz. 
 
4.) Sitede sorulan tüm sorulardan, cevaplardan yazan kişi sorumludur. Site üyeleri yaptıkları yorum ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sorulan sorular ve verilen yanıtlar, üyelerin fikri sorulmaksızın site yönetimince yayımdan kaldırılabilir.
 
5.) Sehitgazi.com sitesinde üye olan, soru soran ya da soru yanıtlayan herkesin, ip adresi kayıt altına alınmaktadır, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.
 
Siteye üye olarak, soru sorarak veya sorulara yanıt vererek burada belirtilen 5 (beş) maddelik kullanım şartlarına uygun hareket edeceğimi ve belirtilen bu şartları kabul ettiğimi beyan ederim.